Bugun...


ALEMDAR ÖZTÜRK: VATANDAŞLARIMIZI EMPATİ KURARAK DİNLİYORUZ
ALEMDAR ÖZTÜRK: VATANDAŞLARIMIZI EMPATİ KURARAK DİNLİYORUZ

ALEMDAR ÖZTÜRK: VATANDAŞLARIMIZI EMPATİ KURARAK DİNLİYORUZ

Ceyhan Belediyesi tarafından her Çarşamba günü vatandaşların talep ve önerilerine cevap vermek, onlarla bir araya gelmek amacıyla düzenlenen halk günü toplantılarının16.’sı gerçekleştirildi.

Yoğun ilgi gösterilen halk gününde tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenerek talep ve temennilerini dinleyen Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “sizlerin oyları ve devletimizin de bizlere verdiği yetkiyle yine sizlere hizmet etmek için buradayız. Empati kurarak sizlerin talep ve önerilerini dinliyor ve çözüm üretmeye çabalıyoruz. Bundan en ufak bir şüpheniz olmasın.” dedi.

Ceyhan’da 5 yıl içersinde taahhüt ettikleri hizmetlerin fazlasını yapmaya kararlı olduklarını belirten Başkan Alemdar Öztürk, “ Şuna inanmanızı istiyorum ki Ceyhan’a hizmetin gelmesi için milletvekillerimiz, bakanlarımız hatta Sayın Başbakanımız da hep Ceyhanlının yanında oldu. Allah’ın izniyle 5 yıllık görev süremiz boyunca taahhüt ettiğimiz hizmetlerden daha fazlasını yapmanın gayreti içersinde olacağız. Bizlere inanıp güvendiğiniz için Rabbül Âlemin hepinizden razı olsun” diye konuştu.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI